Uczniowie klas czwartych! Zostawcie po sobie pamiątkę!

Uczniowie Czas bardzo szybko mija. Już mamy kwiecień. Niedługo nadejdzie tak oczekiwany z niecierpliwością przez Was dzień nie tylko zakończenia roku szkolnego, ale przede wszystkim dzień ukończenia szkoły. Potem już tylko egzamin maturalny
i w końcu dorosłe życie.

Te niemal cztery lata, które spędziliście w naszej szkole to najpiękniejszy okres w waszym życiu. Poznaliście nowe koleżanki
i nowych kolegów. Zawiązaliście przyjaźnie, niektóre z nich przetrwają całe życie. Dużo razem przeżyliście, dużo się nauczyliście, zdobyliście nowe doświadczenia i umiejętności.

To był też czas ciężkiej i wytężonej pracy, odnosiliście sukcesy i porażki, wzloty i upadki, nie było łatwo, ale na pewno nie było nudno.

Już zapisaliście się w historii naszej szkoły. Myślę, że będziecie dobrze wspominać te lata i nie raz w myślach wracać do tych dni spędzonych z nami.

Zostaną wam wspomnienia. A co zostawicie po sobie?

Uczniowie klas czwartych, bo do Was się zwracam. Jako pamiątkę swojej obecności w naszej szkole zostawcie bibliotece niepotrzebne Wam już książki: podręczniki, słowniki, książki techniczne, powieści młodzieżowe i inne książki, które już przeczytaliście i chcielibyście podzielić się nimi z koleżankami i kolegami.

Książki te wzbogacą księgozbiór naszej biblioteki, będą pomocne Waszym młodszym koleżankom i kolegom.

Zapraszamy do biblioteki!