Pomaganie zwierzakom jest fajne…

Koło Krzewienia Kultury Śląska zaprasza wszystkich miłośników zwierząt do udziału w zbiórce dla

Miejskiego Schroniska dla bezdomnych zwierząt

w Katowicach

Foto

Pierwsi mieszkańcy znaleźli tu schronienie pod koniec lat 80-tych, kiedy schronisko zostało oddane do użytku.

Wiele zmieniło się od tamtej chwili. Przybyło zwierząt. Dziś w schronisku dach nad głową ma około 150 psów i 70 kotów.

Koty rezydują w kociarni z dostępem do wybiegu. Szczeniaki mają namiastkę domu w szczeniarni, a dorosłe psy przebywają w dwóch pawilonach z dostępem do wybiegów.

Jeśli chcesz pomóc zwierzakom przetrwać zimę w schronisku, prosimy, przynieś karmę dla kotków i piesków.

Mogą być także akcesoria tj.: legowiska, kocyki, ręczniki, smycze, miseczki, zabawki, kołderki, żwirek dla kotów i wszystko, co może polepszyć życie zwierzakom w schronisku.

Zbiórkę prowadzi pani Sawicka i pani Schöpp, karmę i akcesoria można też przynosić do biblioteki do końca października.

Zapraszamy!!!