„Pomniki Katowic” – konkurs rozstrzygnięty

Z przyjemnością informujemy, że konkurs na plakat o tematyce „Pomniki Katowic” został rozstrzygnięty 22 stycznia 2018 roku.
Na konkurs wpłynęło 10 prac uczniów z klas: 1c, 2f/k, 2g, 3b oraz 3i.

Komisja konkursowa w składzie: pani dyrektor Danuta Kleinert oraz nauczyciele: pani Joanna Suter-Chmielewska, pani Anna Światłoń i pani Edyta Sawicka oceniły prace konkursowe biorąc pod uwagę pomysł na jej wykonanie, oryginalność, wybór techniki, walory artystyczne oraz estetykę wykonania i jednogłośnie zadecydowały o przyznaniu:

nagrody głównej dla uczennicy klasy 2 f/k Weroniki Kopiec za wykonanie plakatu „Pomnik Harcerzy Września”

Zostały też przyznane dwa wyróżnienia:

dla ucznia klasy 1c Patryka Michałka za plakat
„Pomnik Harcerzy Września”
i dla ucznia klasy 2g Huberta Kulika za plakat „Rodzina”

Prace konkursowe można było obejrzeć na wystawie w holu szkoły.
Uroczyste wręczanie nagród książkowych odbędzie się podczas akademii na zakończenie roku szkolnego.

Pomniki Katowic Pomniki Katowic Pomniki Katowic Pomniki Katowic

Zwycięzcom gratulujemy.

Wszystkim uczniom, którzy zechcieli wziąć udział w konkursie serdecznie dziękujemy.

Pomniki Katowic Pomniki Katowic Pomniki Katowic Pomniki Katowic

Zachęcamy do udziału w kolejnych konkursach organizowanych przez Koło Krzewienia Kultury Śląska oraz nauczycieli historii panią Joannę Suter-Chmielewską i panią Annę Światłoń.

Zapraszamy!