Październik miesiącem dobroci dla zwierząt !

pies i kot

Właśnie skończył się październik a to miesiąc w którym szczególnie staramy się pamiętać o zwierzętach.

Jednak wiele osób wciąż nie pamięta o tym, że jest to miesiąc  wyjątkowy zarówno dla naszych domowych pupili, ale przede wszystkim dla tych mniej uprzywilejowanych – domowych zwierzaków mieszkających w schroniskach.

Miesiąc ten przypomina nam, że powinniśmy traktować zwierzaki z szacunkiem i miłością – jak istoty żywe, zdolne do odczuwania bólu, radości czy wdzięczności.

Jak co roku przez cały październik prowadziliśmy zbiórkę karmy i akcesoriów dla zwierząt ze schroniska dla Bezdomnych Zwierząt w Katowicach.

Chcemy wierzyć, że w ten sposób pomagamy pracownikom schroniska wypełniać ich obowiązki ale przede wszystkim sprawiamy, że trudne życie bezdomnych zwierzaków stanie się bardziej syte i bezpieczne.

Wszystkim, którzy wsparli naszą akcję serdecznie dziękujemy !

Karma Karma Karma

OPIEKUNOWIE: Edyta Sawicka, Ludmiła Schöpp

SPOTKANIA: według potrzeb

MIEJSCE: biblioteka szkolna